post
Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Niejeden palacz wie, jak ciężko rzucić palenie. Większość z nich, wielokrotnie próbowało zakończyć swój wstrętny nałóg, jednak okazywało się, że nie starcza im silnej woli. Trudno się dziwić, gdyż dla każdego z nich, zapalenie papierosa to przyjemność, która łagodzi stres i daje odprężenie.

Na szczęście,  amerykańscy naukowcy nie zawiedli nas, a nawet pokazali, że zawsze cały świat może na nich liczyć. Otóż, zbierają teraz salwy i pochwały za wynalezienie niesamowitych długopisów z nadrukiem, które po dwóch kliknięciach zmieniają się w zdrowe papierosy, zawierające WODĘ!

Przełomowe długopisy z nadrukiem z pozoru nie różnią się niczym szczególnym. Oczywiście, graficy zadbali o niepowtarzalne nadruki, co sprawia, że sam wygląd tego wynalazku cieszy oko. Natomiast, największym atutem gadżetu jest samo wnętrze. Obok tuszu, znajduje się drobny zbiornik na wodę oraz odpowiedni akumulatorek, zmieniający ciecz w parę. Naukowcy polecają stosować w tym celu smakowe wody mineralne, które mają zapewnić nie tylko przyjemność dla palącego, ale także dla otoczenia! W ten oto sposób, palacze nie będą odizolowani w środowisku społecznym, co więcej, nie będą nikomu przeszkadzać nieprzyjemnym zapachem, który przecież wpływał negatywnie na zdrowie postronnych.

Zdrowe papierosy, czyli nowoczesne długopisy z nadrukiem, zamawiane są przez miliony ludzi na całym świecie.

Najczęstszymi odbiorcami są wielkie korporacje, szpitale jak i kliniki uzależnień. Dyrektorzy korporacji cieszą się, gdyż ich pracownicy będą jeszcze bardziej dyspozycyjni i wydajni, poprzez możliwość palenia w biurze. Szefowie zapewniają darmowe dostawy dla palaczy z personelu. Ośrodki zdrowotne natomiast, traktują długopisy z nadrukiem jako walkę z nikotynowym nałogiem, oraz chorobami układu oddechowego, krwionośnego czy nowotworami. Widzą w tym szansę na wyleczenie 70% chorych w swoich punktach medycznych! Rewelacja!

Długopisy z nadrukiem dla palaczy będą okazją do rzucenia nałogu, albo zaprzyjaźnienia się z nowym, zdrowym stylem życia.

Czy można sądzić, że już zapanowała moda na zdrowe długopisy z nadrukiem? Oczywiście!

Aktorzy, piosenkarze, politycy widywani są bardzo często z nowym gadżetem.

Jakie szaty graficzne przybierają długopisy z nadrukiem?

  1. Klasyczne- Kolory czarne, szare, srebrne, białe, czerwone oraz niebieskie ze złotym przyciskiem z tyłu.
  2. Romantyczne- W tym wypadku jest cała gama kolorów jak i rysunków. Panie często zamawiają różowe, białe, seledynowe, błękitne jak i panterki, cętki, buziaki, gwiazdeczki i serduszka. Możliwe jest stworzenie grafiki na zamówienie.
  3. Fantazyjne- Przeważnie używane są przez panów, albo młodzież. Często spotyka się nadruki ze współczesnymi wydarzeniami, samochodami, zdjęciami sławnych osób itd.
  4. Tekstowe – Każdy ma możliwość zamówić nadruk z własnym tekstem, aczkolwiek dostępne są hasła znanych postaci, od zabawnych tekstów po mądre i religijne motta.
  5. Papierosowe- Taki długopis nawet z wyglądu przypomina papierosa, zrobiony jest na jego podobieństwo, jednak rzadko się sprzedaje.

Szaleństwo na Długopisy z nadrukiem dla palaczy trwa! Wróżę im ogromną, ponadczasową karierę.